Účast společnosti Planit na veletrzích

Poznámka : Seznam veletrhů je setříděn podle termínu konání.

Carolinas Expo

Carolinas Industrial Woodworking Expo

19.-20.2. 2009
Místo konání : Greensboro, USA


 

Tento veletrh s více jak 900 výstavními stánky patří mezi největšípravidelné prodejní dřevozpracující veletrhy mající více jak 22-letou tradici.

 www.carolinaswoodexpo.com
Výstavní stánek firmy Planit má číslo #2704


 Closets And Home Organization

Closets & Home Organization Expo

18.-20.3. 2009
Schaumburg, USA

Stejně jak roste trh s domácím nábytkem, tak úměrně se rozšiřuje veletr Closets & Home Organization Expo. Pátý ročník tohoto veletrhu bude trvat 3 dny. Jako obvykle na veletrhu bude velké množství technických seminářů pořádanými odborníky z oboru. Účást na to tomto veletruh je velmi dobrou příležitostí pro výrobce nábytku zdokonalit jejich dovednosti a znalosti v oboru.

http://closetsexpo.com/
Výstavní stánek firmy Planit má číslo #105


 Mid-Atlantic Expo

Mid-Atlantic Industrial Woodworking Expo

York, USA
2.-3.4. 2009

Veletr zaměřený na nábytek, konferenční nábytek a průmyslové zpracování dřeva. Na veletrhu bude instalováno více jak 600 výstavních stánků z nichž více jak polovina bude prezentovat výrobní stroje pro zpracování dřeva.

www.midatlanticwoodexpo.com
Výstavní stánek firmy Planit má číslo #101

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon