Oborové publikace

Cabinet Maker

Tento časopis publikuje praktické informace pro menší truhlářské dílny, které jsou využitelné pro každodenní práci.

www.cabinetmakeronline.com


 

Cwb 

CWB

Je to časopis specializující se na zakázkovou výrobu nábytku.

http://iswonline.com/Magazines/CWB/tabid/95/Default.aspx

 


FDM

FDM

FDM se specializuje na střední a velké společnosti zabývající se výrobou nábytku. Zabývá se zejména řízením výroby. Přináší také cenné informace o novinkách, trendech a přehled o profesní kariéře úzpěšných manažerů v oborových firmách.

www.fdmonline.com


 Modern working

Modern Woodworking

Časopis Modern Woodworking poskytuje čtenářům aktuální informace o technologickém vývoji. Na stránkách tohoto časopisu můžete nalézt články pravidelných přizpěvatelů, reportáže z veletrhů, přízpěvky zaměstnanců oborových firem působících na trhu a obsáhlý popis produktů.

www.modernwoodworking.com

 


Surface and Panel

Surface & Panel

Surface & Panel je jediný magazín který se zaměřuje výlučně na design, výrobu a marketing deskového nábytku.

www.surfaceandpanel.com

 


Wood and Wood Products

Wood & Wood Products

W&WP je jediná publikace zabývající se monitorováním výrobních společností. Přináší pravidelné analýzy strukturované podle geografického umístění společnosti, počtu pracovníků, činnosti a jiných specifik.

http://iswonline.com/Magazines/WoodandWoodProducts/tabid/94/Default.aspx

 


 Wood Digest

Wood Digest

Wood Digest je měsíčník přinášející cenné informace pro více jak 51 000 čtenářů zabývající se dřevozpracujícím průmyslem, jako například výrobci konferečního nábytku, stavební řezivo jiné dřevařské produkty. Časopis přináší celkový pohled technické novinky a zajímavé oborové řešení.

www.wooddigest.com

 


 Woodshop News

Woodshop News

Každý měsíc pracovníci našeho časopisu připravují nové články a souhrny o cenách v dřevozpracujícím průmyslu, nových a second-hand nástrojích a materiálech, podrobné informace o vládní regulaci trhu. Všecny tyto informace jsou užitečné pro malé a střední firmy a truhlářské dílny.

http://www.woodshopnews.com/index.php

 


 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon