Automatické parametrické obrábění

Alphacam Automatické a parametrické obrábění je nový Alphacam zásuvný modul. Tento výkonný systém umožňuje snadnou editaci a vytvoření knihovny tvarů pro výrobu dveří a oken, umožňjící znovu opakované použití nastavení obrábění výrobků a tím zkrátit výrobní čas a náklady.

Alphacam Automatické a parametrické obrábění je inovativní zásuvný modul, který umožňuje výrobcům plně využít komplexního CAD/CAM systému pracující na platformě Microsoft Windows a umožňující integraci z jinýmy systémy pro kontrolu a řízení nábytkářské výroby a umožňující integraci s moderními CNC stroji.

Tento systém umožňuje uživatelům individuálně dle požadavků zákazníka nastavit velikost vyráběných dveří nebo oken.

Flexibilita je klíčovou vlastností tohoto systému zaručující, že i ty nejkratší pohyby nástroje jsou prováděny co nejefektivnějším způsobem.

Automatické parametrické obrábění

Stačí pouze jednoduše vybrat jeden z mnoha stylů obsažených v katalogu stylů dveří nebo oken, který lze samozřejmě doplnit o uživatelsky vytvořené styly a doplnit potřebné parametry pro obrobění výrobku. Propojení s programem Alphacam umožňuje použití vestavěného generátoru čárových štítků a štítků pro označení výrobků a také generování výrobních reportů a přehledů.

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon