Alphacam Kabinet Obrábění Dveří

Alphacam Kabinet Obrábění Dveří je inovativní zásuvný modul, který umožňuje výrobcům plně využít komplexního CAD/CAM systému pracující na platformě Microsoft Windows a umožňující integraci z jinými systémy pro kontrolu a řízení nábytkářské výroby a umožňující integraci s moderními CNC stroji.

Alphacam Kabinet Obrábění Dveří nabízí uživateli flexibilitu a jistotu, že i ty nejkratší pohyby nástroje jsou prováděny co nejefektivnějším způsobem. Vše co uživatel tohoto zásuvného modulu musí provést je vybrat jeden z mnoha stylů obsažených v katalogu stylů dveří, který lze samozřejmě doplnit o uživatelsky vytvořené styly dveří a doplnit potřebné parametry pro obrobění výrobku.

Dveře a přední strany zásuvek lze obrábět samostatně nebo je zahnízdit do větších celků, což umožní dosáhnout optimálního využití polotovarů.

Alphacam Kabinet Obrábění Dveří nabízí použití plně integrované funkcionality pro vytvoření přizpůsobitelných čárových štítku a identifikačních štítků z vložených dat do systému. Takto vytvořené identifikační štítky lze snadno použít pro identifikaci jednotlivých vyrobených a skladovaných výrobků. Tyto data vložené do systému, lze také použít pro vytváření výrobních a manažerských reportů a přehledů používaných pro efektivní řízení výroby. 

Ukázkové šablony 

 Novinky

Edgecam 2018 R2 CZ

Máme pro Vás novou verzi Edgecam 2018 R2 v české lokalizaci! Tato verze přináší jako vždy spoustu novinek a vylepšení, takže věříme, že se Vám s ní bude dobře pracovat! Instalaci stahujte na Zákaznickém portále NEXNET, a.s. V případě potřeby kontaktuje technickou podporu na bezplatné line 800 876 088. .

 

Výpadek pevných linek

Vážení zákazníci, omlouváme se, že de 31. 5. 2018 nebudou dostupné pevné linky a to včetně Zelené linky technické podpory. Tento výpadek je z důvodu servisích prací na rozvodné síti E.ON. Pro požadavky na technickou podporu využijte prosím tickety na portále eSupport. Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace. .

 

Akce a veletrhy

Podívejte se na přehled Akcí a Veletrhů NEXNET.

Akce a veletrhy...
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon