Alphacam Kabinet Obrábění Dveří

Alphacam Kabinet Obrábění Dveří je inovativní zásuvný modul, který umožňuje výrobcům plně využít komplexního CAD/CAM systému pracující na platformě Microsoft Windows a umožňující integraci z jinými systémy pro kontrolu a řízení nábytkářské výroby a umožňující integraci s moderními CNC stroji.

Alphacam Kabinet Obrábění Dveří nabízí uživateli flexibilitu a jistotu, že i ty nejkratší pohyby nástroje jsou prováděny co nejefektivnějším způsobem. Vše co uživatel tohoto zásuvného modulu musí provést je vybrat jeden z mnoha stylů obsažených v katalogu stylů dveří, který lze samozřejmě doplnit o uživatelsky vytvořené styly dveří a doplnit potřebné parametry pro obrobění výrobku.

Dveře a přední strany zásuvek lze obrábět samostatně nebo je zahnízdit do větších celků, což umožní dosáhnout optimálního využití polotovarů.

Alphacam Kabinet Obrábění Dveří nabízí použití plně integrované funkcionality pro vytvoření přizpůsobitelných čárových štítku a identifikačních štítků z vložených dat do systému. Takto vytvořené identifikační štítky lze snadno použít pro identifikaci jednotlivých vyrobených a skladovaných výrobků. Tyto data vložené do systému, lze také použít pro vytváření výrobních a manažerských reportů a přehledů používaných pro efektivní řízení výroby. 

Ukázkové šablony 

 Novinky

SpaceClaim 2017.1

Vyšla nová verze SpaceClaim 2017.1, která přináší řadu vylepšení! Zejména např. možnost ukončit sražení na hraně, možnost přesunout táhlo posunu na kvadranty kružnice, vytváření nelineárních lemů na plechových součástech, vylepšení práce při výběru plošek STL modelu, nové výplně pro 3D tisk.

 

Opravný balíček pro Alphacam 2017 R1

Dnes byl vydán Opravný balíček SU2 pro Alphacam 2017 R1.

 

Akce a veletrhy

MSV 2017 Brno


09.10. - 13.10.2017
Mezinárodní strojírenský veletrh

Výstaviště Brno
 

Software ke stažení
Sdílet:

  • Delicious icon
  • Digg icon
  • Reddit icon
  • StumbleUpon icon